Внимание
  • Плагин не может найти папку изображений. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/Foto/2021/Den_poezii

Поезія – це свято

  21 березня - Всесвітній день поезії. Свято, яке відзначається щороку в день весняного рівнодення. Сила поезії безмежна. Вона розкриває нам безмежні обрії, допомагає зрозуміти історію народу, розкриває таємниці природи, життя, особисті радощі й негаразди.
  З цієї нагоди 22 - 23 березня в бібліотеці коледжу проведено низку літературних годин «Поезія – це свято” для студентів І курса, організованих бібліотекарем Саєнко О.І. та класним керівником 11 групи Сурковою Т.Є.
У цих заходах, присвяченних Всесвітньому дню поезії, взяли активну участь студенти 11 групи Ярошевська Олеся, Шульга Таїсія. Цікавим і захоплюючим був виступ Давида Кабісова, який декламував вірші Ліни Костенко. У залі панувала духовна та щира атмосфера. Студенти передивились декілька відеороликів з піснями на вірші Б.Олійника, Л.Костенко, прозвучали вірші П.Тичини, Т.Шевченка, О.Олеся та інших відомих поетів.

   Так, поезія безперечно потрібна нам у житті, потрібна як чисте повітря, як сонце, як їжа і вода, як спілкування… Поезія – це одна із тих небагатьох речей, які здатні змінювати світ на краще.
  Як кажуть творчі люди, поезія – це сонце для душі, ліричний щебет струмків, це кохання і музика, яка лине під самим серцем поета, виливається назовні поетичними рядками, стає піснями.
  Прекрасним доповненням до літературних годин стала книжкова виставка «Поезія – це свято», де були представлені збірки українських поетів минулого та сьогодення, серед яких автори нашого краю.

{gallery}Foto/2021/Den_poezii{/gallery}

Саєнко О.І., зав.бібліотекою
Суркова Т.Є., куратор 11,18 груп