Оператор комп’ютерного набору

Студенти Ногайського коледжу 27 та 30 груп спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» пройшли навчання і склали іспит на присвоєння кваліфікаційного рівня з робітничої професії «Оператор комп’ютерного набору». 
  За результатами іспиту вони отримають  свідоцтво. І це не тільки додатковий документ для працевлаштування, а й чудова можливість закріпити навички ефективного використання комп’ютерної техніки, оргтехніки, діловодства у процесі розв’язання завдань майбутньої спеціальності.

Детально

Конкурс фахової майстерності WorldSkills Ukraine

  19-21 січня 2022 року в місті Запоріжжя відбувся Регіональний етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності WorldSkills Ukraine.
   Цей конкурс - своєрідні олімпійські ігри для учнів закладів професійної освіти та студентів коледжів. До участі у запорізьких відборах подали заявки майже 100 осіб, але до виконання завдань було допущено 73 учасника із м. Запоріжжя та Запорізької області. Впродовж двох днів вони змагалися за 8 компетенціями: токарні роботи, електромонтажні роботи, слюсарні роботи, кладка цегли, підйом та транспортування вантажів, експлуатація та обслуговування залізничного транспорту, перукарське мистецтво, зварювальні роботи.

Детально