Марафон "День пам'яті та примирення у Другій світовій війні – «Перемогли нацистів - переможемо і рашистів!"

    81

        Відповідно до Закону України від 29.05.2023 № 3107-ІХ «Про День пам'яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років» за європейською традицією в Україні 8 травня 2024 року вшановується 79-та річниця закінчення війни як символ перемоги цивілізованого світу над злом нацизму, звільнення людства від загрози глобальної катастрофи.

82
     8 травня 2024 року у Відокремленому структурному підрозділі «Ногайський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного» відбулась виховна година - марафон "День пам'яті та примирення у Другій світовій війні – «Перемогли нацистів - переможемо і рашистів!", яку підготували і провели викладачі загально-освітніх дисциплін Волкова Л.М., Смоковська Є,І., Жихар Л.В. та студенти коледжу.
      Захід був спрямований на популяризацію європейської концепції вшанування Дня пам'яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні Студентам коледжу був представлений матеріал як спомин про війну, покликаний формувати суспільний запит на збереження миру, розвивати спроможність держав до його захисту, виховувати у народів сміливість та принциповість у боротьбі з агресією й несправедливістю. Уроки Другої світової війни очевидні – домовлятися з тоталітарними терористичними режимами небезпечно для існування людства.

83

     Студенти та викладачі коледжу вшанували усіх, хто боровся і постраждав від нацизму: ветеранів Другої світової війни, учасників національно-визвольного руху, дітей війни, колишніх в'язнів нацистських концтаборів, військовополонених.

Заст.директора з виховної роботи
Макушенко С.С.