38-а річниця з дня катастрофи на Чорнобильській АЕС

 image 2

   26 квітня у ВСП "Ногайський коледж ТДАТУ" була проведена інформаційна виховна година, присвячена 38-й річниці з дня катастрофи на Чорнобильській АЕС.
Студентам був представлений відеоролік : "Хроніка Чорнобильської катастрофи та подолання її наслідків: цифри і факти. Ядерна катастрофа на Чорнобильській атомній електростанції розділила наше життя на "до" і "після", а назва мало кому відомого до тієї пори українського містечка перетворилася на синонім трагедії всесвітнього масштабу. Трагедії, наслідки якої остаточно не подолані й до сьогодні. Вона назавжди змінила життя сотень тисяч людей і на сотні років зробила непридатними для постійного проживання людини понад 2,5 тисячі квадратних кілометрів території нашої держави. Ця катастрофа стала найбільшою за всю історію ядерної енергетики за кількістю загиблих і потерпілих від її наслідків людей та за економічними збитками.

   Нині в зоні відчуження, де через істотне та катастрофічне забруднення повітря, ґрунтів і вод заборонено оселятися людям, живуть близько 400 видів тварин, птахів і риб, налічується 1200 видів флори, 60 з яких занесені в Червону книгу України, а 20 є рідкісними... Інформаційну годину підготував викладач, куратор Дімітров Євгеній Васильович.
https://youtu.be/UhgXiUf9vX8?si=UnQKjWmIkFea7kmp