Внимание
  • Плагин не может найти папку изображений. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/Foto/2019/volkova_pr

Відкрите заняття на виробництві з навчальної практики «Основи тваринництва і бджільництва»

  Навчальні практики студенти ВСП «Ногайський коледж ТДАТУ» проходять в базових господарствах у формі екскурсій та виконання окремих видів робіт з метою закріпити теоретичні знання і практичні вміння.
 10 жовтня 2019 року під час проходження навчальної практики «Основи тваринництва і бджільництва» в базовому господарстві ПСП «Приморський» було проведено відкрите заняття на виробництві зі студентами 38 групи спеціальності 201 «Агрономія» (Організація і технологія ведення фермерського господарства).

 Під час заняття студенти долучилися до технологічних процесів догляду, утримання і годівлі поголів'я великої рогатої худоби різних вікових категорій, ознайомилися з технологією приготування кормо сумішей, освоїли техніку штучного запліднення корів. Окрему увагу приділили вивченню новітньої технології зберігання силосу та сінажу в герметичних полімерних рукавах.
 В подальшому майбутні організатори-технологи ведення фермерського господарства продовжать на базі господарства освоювати робітничу професію «Оператор ветеринарної обробки тварин».

 {gallery}Foto/2019/volkova_pr{/gallery}

Викладач спецдисциплін
Н.І. Волкова