Внимание
  • Плагин не может найти папку изображений. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/Foto/2019/agroseminar

Зустріч зі спеціалістами управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області.

  1 жовтня 2019 року студенти 3-4 курсів спеціальності «Агрономія» і викладачі циклової комісії агрономічних дисциплін стали учасниками семінару — наради, який провели представники Приморського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області разом з спеціалістами управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області.

 На семінарі — нараді були присутні спеціалісти і керівники 30 сільгосппідприємств Приморського району різних форм власності. У читальній залі коледжу учасників заходу радо зустрічали вдягнені в українські костюми студенти. З зацікавленністю сприймали присутні інформацію щодо впровадження системи НАССР в сільському господарстві, чинних вимог зберігання та застосування пестицидів, агрохімікатів у народному господарстві та їх вплив на стан здоров'я населення, порядок проходження спеціальної підготовки й отримання відповідного допуску (посвідчення) на право проведення робіт, пов'язаних з транспортуванням, зберіганням, застосуванням і торгівлею засобами захисту рослин, порядок подачі та форми звітності про наявність і використання пестицидів і агрохімікатів, планування площ (у розрізі культур), які будуть обстежуватись протягом 2020 року на предмет відповідності фітосанітарним вимогам країн-партнерів у міжнародній торгівлі, в т.ч. КНР, САІІС.

 Керівники відділів і спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби та Приморського районного управління в Запорізькій області ,управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області змістовно відповідали на запитання учасників семінару. Такі заходи сприяють більш тісному зв'язку науки з виробництвом і є дуже корисними для майбутніх фахівців сільського господарста.

 {gallery}Foto/2019/agroseminar{/gallery}

Мілєва Н.В., Макушенко С.С.,Косенчук Н.П.–
викладачі циклової комісії агрономічних дисциплін