День стрибуна

  5 жовтня на стадіоні ВСП «Ногайського коледжу» розпочалися змагання з легкої атлетики. Першими змагалися студенти зі стрибків у довжину з розбігу.
  У юнаків перше місце виборов Салтиков Денис з результатом 5м.44см., друге місце- Візирський Артем 5м.28см., третє місце – Лейман Кирило 5м.10см.

  Серед дівчат показала найкращий результат Сичова Діана з результатом 4м.10см , друге місце- Ліпаткіна Вікторія з результатом 3м.70см., третє місце – Хоботова Ганна з результатом 3м.50см.
 Вітаємо переможців та призерів змагань, та бажаємо не зупинятися на досягнутому. Надалі продовжаться змаганя з бігу на 100м. Чекаємо студентів на стадіоні.

 

 

Перші змагання та перші результати

  Змагання з міні футболу серед студентів 3 курсу розпочали спартакіаду коледжу.  Команда 19/29 групи спеціальності «Агроінженерія»  у складі   Воробйов  Денис, Бобрівний  Микита, Кравченко Олексій, Паленко Максим, Візірський Денис впевнено перемогла  команди  36/30 групи, спеціальності «Геодезія та землеустрій», 34групи, спеціальності   «Аагроінженерія», 30 групи, спеціальності "Фінанси, банківська справа та страхування».

Детально