Студентське самоврядування – школа майбутніх керівників

  Згідно з річним планом роботи Управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької облдержадміністрації 8 жовтня 2019 року відбулося чергове засідання Обласної студентської ради при голові Запорізької облдержадміністрації.
  У вищезазначеному засіданні від нашого навчального закладу брав участь голова студради 38 групи Макаренко Євгеній.

  Зі змінами в Положенні про Обласну студентську раду присутніх ознайомила начальник Управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької облдержадміністрації Власова Н.Ф. Було підведено підсумки роботи Ради за квітень-вересень 2019 року та намічено план роботи на ІV квартал.
 Присутні прослухали з цікавістю розповідь голови Обласної студради Кабанової Катерини про поїздку лідерів Запорізької області до Міністерства молоді, фізичної культури та спорту, щорічний форум «Жодних рішень для молоді без молоді», про відвідування студентами лідерами м. Запоріжжя засідання Запорізької обласної ради запросила молодіжних лідерів брати участь у програмі «Студбумеранг», в роботі школи політичної грамотності та нагадала, що до 25 жовтня необхідно направити матеріали учасників щорічного обласного конкурсу «Студент року - 2019»