Студент року 2017

    Студенти - це найбільш емоційна, найбільш активна частина молоді, адже саме в студентські роки розкриваються всі таланти та можливості людини. Саме тому щорічною традицією стало проведення регіонального інтелектуального конкурсу «Кращий студент року 2017», в якому мають змогу приймати участь молоді, енергійні й амбітні студенти аграрних коледжів.

   18 квітня 2017 року в Ногайському коледжі відбувся відбірковий тур. В актовій залі Ногайского коледжу було дуже людно: багато гостей, студентські групи, викладачі. В цьому році на звання Кращого студента року претендували 5 студентів. Перший курс, спеціальність «Агроінженерія» - Бунчук Олександр; спеціальність «Землевпорядкування» - Шилов Данил (другий курс) і Пуд Ірина (третій курс), а також два учасники з третього курсу спеціальності „Організація і технологія ведення фермерського господарства" - Леона Артем і Симоненко Олег. Кожен з конкурсантів змагався в трьох конкурсах.
   Першим конкурсом була візитка «Я лідер», в якій учасники розказали про себе, своє дитинство, родини, школи, участь в художній самодіяльності, спортивних секціях, студентському самоврядуванні, предметних гуртках та гуртках технічної творчості, а також показали присутнім свої творчі здібності, хоббі та таланти. 
   Наступний конкурс - інтелектуальний. 2017 рік президентом України Петром Порошенко оголошено роком Української революції 1917-1921р., тому не випадково питання інтелектуального конкурсу були присвячені саме цій темі, адже в цьому році виповнюється 100-річчя від початку Української революції. 
    Готуючись до цього конкурсу студенти поглибили свої знання з історії України, більше дізнались про історичних особистостей періоду утворення Української Народної Республіки-борців за незалежність України. 
    Кожен з конкурсантів отримав питання, а в залежності від кількості правильних відповідей були розподілені бали між конкурсантами. 
    Тема останього конкурсу „Як би я був..." дозволяла фантазії кожного працювати в будь-якому напрямку. Присутні познайомились з, можливо, майбутніми: директором коледжу, міністром аграрної політики, власником приватного сільскогосподарського підприємства, міністром освіти, та єдиною дівчиною-конкурсанткою, яка мріє стати «чарівницею» заради мирного майбутнього в світі. 
    Всі конкурси оцінювало поважне жюрі в складі: Герченов О.В. - в.о. директора ВСП НК ТДАТУ; Алавацька І.В. - заступник міського голови з гуманітарних питань, Волков В.І. - провідний інспектор відділу освіти Приморської районної державної  адміністрації, Мартищенко В. - директор центру дитячої творчості міста Приморська, Стоянов О. – студент 30 гр., Голова студентської ради коледжу.
    За результатами оцінок , які набрали кожен з учасників, перемога і звання „Кращій студент року - 2017" отримала студентка 36 групи Пуд Ірина. 
   Кожен з конкурсантів довів, що в цьому конкурсі вони приймали участь тому, що вони найкращі: відмінники, активісти, гордість своєї родини і коледжу. 
  Бажаємо кожному з них реалізувати себе, свої знання, творчій потенціал, бути гідною людиною та стати кваліфікованим спеціалістом.