Пам'яті жертв Голодомору 1932-1933

  Кожну четверту суботу листопада Україна вшановує пам'ять жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні геноциду Українського народу, а також голодоморів 1921-1922 та 1946-1947 років в Україні.
  25 листопада в ВСП « Ногайський коледж ТДАТУ» пройшов онлайн – захід з вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років під гаслом «ПАМ'ЯТАЄМО. ЄДНАЄМОСЯ. ПЕРЕМОЖЕМО».

   Проживаємо свій біль поколіннями, вшановуємо пам'ять жертв усіх Голодоморів. Винищити український народ голодом було спланованим злочином, який кривава радянська машина готувала свідомо і безжалісно. Тодішній кремлівський диктатор ховав скоєне за тонами брехні. Нинішній надихається його терором і робить все, аби продовжувати вбивати.
   росія у кожному зі своїх втілень зробила голод зброєю, що вбиває фізично і калічить морально. Аби зломити український дух, стерти ідентичність та схилити до покори. Та їй цього ніколи не досягти. Ми проживаємо свій біль поколіннями. Його не можна ані відпустити, ані пробачити. Тому ми перетворюємо його на лють. Бо памʼятаємо про мільйони обірваних життів під час голодоморів і тужимо за кожною вкраденою долею у цій великій війні.
   Щоб далі незламно стояти проти свого споконвічного ворога, який врешті відповість за всі жахи, що він приніс Україні.
   Викладачі та студенти ВСП «Ногайський коледж ТДАТУ» вшанували пам’ять жертв Голодомору, кожен з них запалили свічку пам'яті на своєму вікні!

Заступник директора
з виховної роботи
 Світлана МАКУШЕНКО