Бабин Яр. 80 років пам'яті: забуттю не підлягає

  Тема трагедії Бабиного Яру сьогодні дуже актуальна, бо це питання великого патріотизму, самопожертви в ім'я високої ідеї, єдності нації, її політичної свідомості.
Що ж то за місце таке страшне – Бабин Яр? Як же відбувалися розстріли? Що робили жертви? Що робили кати? Чому знадобилось 80 років, щоб світ відкрив завісу мовчання про цю страшну трагедія? Як це взагалі стало можливим, щоб десятки тисяч людей добровільно збиралися в колони і йшли на вірну смерть?

   Відповіді на ці питання присутні в читальній залі Ногайського фахового коледжу ТДАТУ отримали від викладача історії України Олени Гладченко та студентів – учасників Уроку пам'яті «Бабин Яр. 80 років пам'яті: забуттю не підлягає»: Дениса Воробйова, Олексія Кравченка, Владислава Міщенка, Олексія Копилова, Максима Паленка, Микити Бобрівного, Олександра Лиходіда, Петра Філатова, Вікторії Богачової, Діани Василенко, Єлизавети Зюзіної, Таїсії Шульги, Олександри Єрмакович, Данила Швеця, Карини Подоляк, Галини Іюльської.
   Кожен із нас несе відповідальність за майбутнє, в силу цієї відповідальності ми не маємо право замовчувати про трагедію в Бабиному Яру 29-30 вересня 1941 року.
80 річчя трагедії Бабиного Яру є нагодою не тільки згадати жертви війни та Голокосту, але й вшанування героїв опору нацизму, приклад взаємоповаги між народами, приклад духовного подвигу заради рятування життя людей, адже саме дороге в світі – це життя людини і її свобода.