Внимание
  • Плагин не может найти папку изображений. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/Foto/2020/Afgan

Афганістан - незабутня біль втрат

  Афганістан… Афганська війна.., героїчна, безглузда, незрозуміла, помилкова, трагічна, жорстока, брудна. Та хіба війни бувають чистими? Будь-яка несе смерть, каліцтво, вдягає в жалобу тисячі материнських сердець. У війни холодні очі, у війни свій рахунок, своя безжальна арифметика.
  15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31- річниця виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан. Це і свято, і день скорботи. Педагоги та студенти коледжу, відвідавши міський мітинг-реквієм «Афганістан – без права забуття», віддали данину пам’яті полеглим у цій війні, поділили біль втрати с тими, хто втратив у цій війні своїх чоловіків, дітей, побратимів. Під час Уроку мужності «Афганістан болить в моїй душі» присутні з вуст ведучих – студентів Завадської Діани, Бадікяна Богдана, Головань Ганни, Середи Артема дізналися про героїв цієї страшної Афганської війни.

   Організатори тематичного заходу заступник директора з виховної роботи Гладченко О.М. та викладач предмету «Захист Вітчизни» Девятериков О.О. вважають , що поезії, пісні, розповіді, спогади ветеранів Афганської війни Крячка В.Г. та Трояновського В.О., вистраждані в Афганістані і про Афганістан, підсилені мультимедійними презентаціями, сприяють патріотичному вихованню та формуванню активної громадянської позиції студентської молоді.
   На знак вшанування світлої пам’яті тих, хто віддав своє життя, увійшовши у безсмертя, учасники заходу схилили голови і вшанували їх хвилиною мовчання.
  Низький уклін батькам і матерям, які виховали героїв, які стали яскравим прикладом служіння народові. Низький уклін тим, хто в нелюдських умовах знаходив в собі сили залишатися справжніми людьми.

{gallery}Foto/2020/Afgan{/gallery}