І знову міжнародний рівень!

  З 11 по 18 серпня на узбережжі Чорного моря в курортному місті Кітен, на базі Європейського дитячого телевізійного фестивального комплексу «Вместе» (Народна Республіка Болгарія) відбувся Міжнародний шоу-фестиваль екологічного спрямування, здорового способу життя та естрадної творчості «ZaГрай fest літо 2019», який зібрав учасників з п’ятдесяти дев’яти країн за наступними номінаціями: вокал, інструментал, цирк, театри мод, хореографія, декоративно-ужиткове мистецтво, розмовний та оригінальний жанри.

 Крім того під час проведення фестивалю діяли дитячі спортивно-підготовчі курси з бойових мистецтв та східних одноборств. В складі зіркового журі: відомий естрадний співак і хореограф Діма Коляденко.
  Під час проведення фестивалю його відвідали та привітали учасників: відомий співак та музичний продюсер Потап (Алексій Потапенко), артистка Дизель-шоу Вікторія Булітко, актори телесеріалу «Школа» Анна Тринчер та Антон Осадчук, гуморист Ігор Ласточкін, співачка Альоша, танцівниця Ілона Гвоздьова. Дистанційно в фестивалі взяла участь та посіла друге місце в номінації «Розмовний жанр» (третя вікова категорія) вже досить відома в області та нашому районі артистка-розмовник, студентка другого курсу, спеціальності «Геодезія і землеустрій» ВСП «Ногайський коледж ТДАТУ», вихованка екологічного гуртка «Людина і довкілля» КУ «Приморського центру дитячої та юнацької творчості» Приморської міської ради Запорізької області Ангеліна Хомутовська з гуморескою Павла Глазового «Нервовий пасажир». На цьому шанованому заході лише від України дистанційних учасників за різними номінаціями було тридцять вісім осіб. Дуже приємною для всієї творчої та екологічної спільноти нашої країни стала перемога на Гала-концерті фестивалю (Гран-Прі) Театру паркових живих скульптур "Юний Еколог" з міста Дніпра (Україна). Всі учасники фестивалю були нагороджені грамотами Європейського зразку, пам’ятними медалями та сувенірами.

 

Олег Косенчук,
керівник екологічного гуртка
«Людина і довкілля» КУ «ПЦ ДЮТ»,
викладач ВСП «Ногайський коледж ТДАТУ»