«Україна – це я! Україна – це ти! Україна – це ми, Україна!»

  23 березня 2018 року у Запорізькому педагогічному коледжі пройшов обласний фестиваль патріотичного слова і пісні « Україна – це я! Україна – це ти! Україна – це ми, Україна!» серед студентів вищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації міста Запоріжжя та Запорізької області. 117 учасників представляли твори патріотичної тематики у таких номінаціях, як «поезія та пісня сучасних авторів та класиків», «авторський вірш», «літературно-музична композиція», «музично - хореографічна композиція»…

 Студенти показували свою майстерність протягом трьох годин. Гості й учасники фестивалю майже на три години поринули у чудовий світ поезії та прози класичної та сучасної української літератури. Читалися авторські вірші, лунали українські пісні. Окрасою свята були музично - хореографічні композиції. Талановиті студенти проникливо та неординарно доносили до глядачів суть своїх номерів, а їх було більше сорока.


  Наш навчальний заклад гідно представила на цьому дійстві студентка II курсу Овчаренко Ольга. Вона прочитала вірш - баладу сучасної поетеси «Рано –вранці на світанку босими ногами…» та підготувала відео презентацію, яка доповнила зміст проникливої поезії.