Медове місто, я тобою пишаюсь

    23-24.09.2015р. в читальній залі центральної міської бібліотеки ім. «М. Ю. Лермонтова»  м. Мелітополя  відбувся конкурс поетів-аматорів та конкурс власних поетичних творів: «Медове місто, я тобою пишаюсь», куди запрошувались всі бажаючі, незалежно від віку. Разом з  відомими поетами-приморчанами: Корнієнко Володимиром Олексійовичем  та Слабоусом Михайлом Петровичем наше місто на цьому престижному конкурсі представляли і студенти ВСП «Ногайський коледж ТДАТУ».
    У якості артистів-читців дуже достойно  виступили: студент 24 групи Белінський Сергій  з  літературно-музичною композицією  за романом Павла  Загребельного "Я, Богдан. Сповідь у славі" та студентка 21 групи Дімітрова Світлана, прочитавши вірш Михайла Слабоуса «Мелітополь – медова столиця!».
    Попереду у цих молодих виконавців ще багато творчих конкурсів та фестивалів, але цей, в Мелітополі, залишиться в їх серцях назавжди, як перша спроба підкорити Парнас та приєднатися до майстрів художнього слова, якими так пишається наш навчальний заклад.

DSC_5300.jpg