День землевпорядника

«Почесна в минулому, потрібна сьогодні,
ще більш актуальна в майбутньому»

      Земля – одне з найбільших багатств людства, а землевпорядники – одні з найповажніших людей у суспільстві. У системі аграрної освіти неухильно розвивається землевпорядна наука.
  Сучасний працівник землевпорядної служби – це, перш за все, відповідальний, досвідчений, кваліфікований спеціаліст з глибоким знанням геодезії та земельного права, такий, що вміє приймати швидкі та правильні рішення у спірних ситуаціях, завжди стоїть на варті інтересів держави й людини, дбайливо ставиться до рідної землі. Таких досвічених спеціалістів готують і у Ногайському коледжі починаючи з 1992 року.
Для більш тісного знайомства з професією 16 квітня 2015 року у коледжі пройшло святкування Дня землевпорядника. Цей день був насичений подіями.
   Серед студентів була проведена дистанційна олімпіада, яка показала найсильніших знавців своєї професії. Призові місця зайняли студенти 46 групи: І місце - Ковтун Євген, ІІ місце - Ніколенко Вдалислав, ІІІ місце - Поспєлов Роман.
   Також студенти та викладачі підготували чудовий концерт, на якому презентували всі переваги спеціальності землевпорядника. Всі глядачі впевнились у тому, що землевпорядники не лише чудові професіонали, але й творчі особистості.
  Хотілося б окремо відзначити студентів організаційно-технологічного відділення, які взяли участь у всеукраїнській інтернет-конференції: «Моя професія землевпорядник: історія, сучасність, майбутнє!»
   Вітаємо учасників - Пуд Ірину, Мікуляк Олену, Морголіну Анжелу та запрошуємо Вас проголосувати за кращу рекламу навчальної дисципліни http://mlhome.at.ua/index/vseukrajinska_internet_konferencija/0-4