«150 імен Лесі Українки»: Всеукраїнський інтернет-конкурс

    З нагоди 150-ї річниці від дня народження Лесі Українки проектом «На Урок» було оголошено проведення Всеукраїнського інтернет – конкурсу «150 імен Лесі Українки».
  Його головна мета — привернути увагу до творчості Лесі Українки та ознайомити учасників із маловідомими фактами з життя поетеси, а також показати, як формувалася її особистість.
Мало хто знає, що Леся Українка не лише писала вірші, а й створювала нові слова - їй маємо завдячити існуванням лексем «промінь» та «напровесні». Вона самостійно вивчила 11 мов, а в 19 років написала для молодшої сестри підручник.

  Організатори конкурсу підготували завдання, які містили яскраві ілюстрації, аудіо та відеоматеріали про життя видатної української поетеси та формування її особистості.
  Студентки 20, 26, 21 групи взяли участь у інтернет- конкурсі та стали переможцями конкурсу.


   Диплом I ступеня отримала студентка 21 групи - Синявська Віталіна. Друге місце виборола Русінова Олена (20 гр.), вона нагороджена Дипломом II ступеня. Третє місце розділили Кірова Аміна та Голік Еріка (20 гр.) і отримали Диплом III ступеня. Вітаємо переможців конкурсу!

Вельчева Н.М., викладач
української мови та літератури.