Внимание
  • Плагин не может найти папку изображений. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/Foto/2018/Kvest

Квест «Вступ до спеціальності»

  6 листопада студенти 24 групи спеціальності «Агроінженерія» Ногайського коледжу стали активними учасниками заняття-квесту з дисципліни «Вступ до спеціальності» (викладач Федорченко О.В.).
    В процесі цього незвичного уроку вони проявили кмітливість, логічність мислення, включили свою пам’ять, а також трохи розм’ялися та побігали. Як і будь-який квест, цей захід теж мав елемент змагання, тому хлопці намагалися виконувати їх не тільки правильно, але і в найкоротший час.

  По закінченню виконання основних завдань команди повернулися до бібліотеки, де було розпочато квест, та пройшовши останні іспити відкрили скриньки з сюрпризами. Команда–переможець у складі Бевз Андрія, Єфремова Андрія, Клименко Артема, Парапанова Антона та Терещенко Олександра отримала солодкий приз, яким щедро поділилися зі своїми товаришами.

{gallery}Foto/2018/Kvest{/gallery}