Сучасні підходи у бджільництві


photo 2024-04-29 18-24-55   

   Викладач тваринництва та бджільництва Волкова Н.І взяла участь в унікальному вебінарі “Сучасні підходи у бджільництві: селекція, заміна бджоломаток, боротьба з варроатозом”. Спікер вебінару, експерт у селекції бджіл, Болюбаш Богдан, розглянув такі питання: 1. Селекція бджіл сучасні підходи 2. Підсаджування бджоломаток 3. Боротьба з кліщем (сучасні виклики). Також учасники вебінару отримали відповіді на запитання.

Кліматичні зміни: виклики для аграрної освіти і науки

photo 2024-04-19 18-36-07

   Викладач циклової комісії агрономічних дисциплін Волкова Наталія Іванівна взяла участь у VII Міжнародній конференції «Кліматичні зміни: виклики для аграрної освіти і науки», організованій Науково методичним центром ВФПО разом з Інститутом кліматично орієнтованого сільського господарства НААН. На конференції піднімалися актуальні теми:

  • Вплив зміни клімату на аграрний сектор України в середньостроковій перспектив
  • Вплив зміни на формування національних рослинних сортових ресурсів в Україні
  • Рівень освоєння систем зберігаючого землеробства фермерами України
  • Напрями досліджень з адаптації землеробства степової зони до умов зміни клімату в регіоні.
  • Освіта впродовж життя: для агровиробників
  • Впив змін клімату на аквакультуру Центральної України.

Зелені агрорішення

   photo 2024-04-18 19-12-41

   18 квітня 2024 року викладачі циклової комісії агрономічних дисциплін взяли участь в роботі дискусійного клубу «Зелені агрорішення». Були розглянуті питання біологічного захисту культур та ефективного використання біологічних інсектицидів в біологічному землеробстві. Експерти поділилися досвідом регулювання чисельності шкідників у рамках біологічного та економічного порогу шкодочинності. Особливу увагу звернули на таких шкідників як томатна міль, хрущ, грушова медяниця, цикадка буйлововидна, оленка волохата.

Детально

Віртуальна екскурсія до Інституту олійних культур Національної академії аграрних наук України

   photo 2024-04-17 15-11-49

   17 квітня 2024 року для здобувачів освіти ВСП «Ногайський коледж ТДАТУ», майбутніх агрономів і агроінженерів, відбулася віртуальна екскурсія до Інституту олійних культур Національної академії аграрних наук України.

Детально

Дослідна справа в агрономії

photo 2024-04-16 22-43-51

  16.04.2024 року на запрошення ВСП «Ногайський коледж ТДАТУ» в межах реалізації академічної мобільності для здобувачів освіти коледжу відбулася  гостьова лекція на тему «Дослідна справа в агрономії» від завідувача відділу аспірантури, кандидата с.-г. наук, старшого дослідника Інституту кліматично орієнтованого сільського господарства НААН Дробіт Олесі Сергіївни. Спікер не тільки розповіла про напрямки наукових досліджень Інституту кліматично орієнтованого сільського господарства, а й про свій особистий професійний шлях від студентки Ногайського коледжу до кандидата с.-г. наук, старшого дослідника. Наприкінці зустрічі присутні мали можливість поспілкуватися, поставити запитання та щиро подякувати за надзвичайно цікаву та змістовну лекцію.