Всеукраїнський конкурс «Правила дорожнього руху»

  Студенти коледжу Кульбіда Андрій, Безсусідній Євген та Погоріло Євген взяли участь у Всеукраїнському конкурсі «Правила дорожнього руху» від ТОВ «Всеосвіта», який спрямований на формування свідомого ставлення, навичок і стереотипів безпечної поведінки на дорозі. Серед завдань були ситуації з різними загрозливими для життя та здоров’я ситуаціями, які можуть статися на дорозі. Участь в таких конкурсах підвищують рівень правової свідомості та відповідальності учасників дорожнього руху, що особливо актуально для майбутніх  агроінженерів.

AGRITECHNICA 2023

     З 12 по 18 листопада 2023 року студент 29 групи спеціальності 208 Агроінженерія Ногайського коледжу Волков Володимир мав змогу відвідати найбільшу у світі виставку сільгосптехніки AGRITECHNICA 2023 у м. Ганновер, Німеччина. Її організовує раз на 2 роки DLG (німецьке сільськогосподарське товариство). Але через пандемію остання виставка відбувалась аж у 2019 р. Тому цьогорічну подію можна назвати справді довгоочікуваною. Тільки уявіть, свої досягнення цьогоріч демонстрували 2700 компаній з 53 країн світу!

Детально

Сучасна практична підготовка студентів коледжу як головна умова підвищення якості освіти

Великі думки, доведені до практики,
стають великими справами.
Уільям Хезлітт

…нам не вистачає трьох речей. Перша –
якість наших знань. Друга – дозвілля, щоб
засвоїти ці знання. А третя – просто діяти
на основі того, що ми отримали із
взаємодії перших двох перших.
Рей Бредбері

  Практичне навчання студентів є невід’ємною частиною процесу професійної підготовки майбутніх фахівців, ефективною формою навчання і ставить за мету закріпити і поглибити знання, отримані студентами.
  Завдання практики - прищепити студентам навички самостійної роботи у виробничих умовах, організаторські здібності з роботи.
  Під час практичного навчання студенти повинні оволодіти вміннями і навичками, передбаченими кваліфікаційною характеристикою спеціаліста.
Мета практики – закріплення теоретичних знань, отриманих в процесі навчання, формування у студентів професійних умінь та навичок, оволодіння студентами сучасними методами формами виконання технологічних операцій та організації виробництва.

Детально

Квест «Вступ до спеціальності»

  6 листопада студенти 24 групи спеціальності «Агроінженерія» Ногайського коледжу стали активними учасниками заняття-квесту з дисципліни «Вступ до спеціальності» (викладач Федорченко О.В.).
    В процесі цього незвичного уроку вони проявили кмітливість, логічність мислення, включили свою пам’ять, а також трохи розм’ялися та побігали. Як і будь-який квест, цей захід теж мав елемент змагання, тому хлопці намагалися виконувати їх не тільки правильно, але і в найкоротший час.

Детально

Cвято-конкурс «День механіка»

  Традиційно в ВСП «Ногайський коледж Таврійського державного агротех-нологічного університету» в межах тижня циклової комісії інженерних дисциплін було проведено свято-конкурс «День механіка» серед студентів спеціальності «Агроінженерія», «Експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва», що стало вже доброю традицією.
  Свято-конкурс «День механіка» проводиться з метою прищеплення у студентів технічного відділення любові до обраної спеціальності, додаткової перевірки їх знань. вмінь та навичок у ігровій невимушеній обстановці, обміну досвідом між викладачами циклової комісії інженерних дисциплін та майстрами циклової комісії індивідуального навчання, популяризації нашого відділення та коледжу серед учнівської молоді району.

Детально