Марафон "День пам'яті та примирення у Другій світовій війні – «Перемогли нацистів - переможемо і рашистів!"

    81

        Відповідно до Закону України від 29.05.2023 № 3107-ІХ «Про День пам'яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років» за європейською традицією в Україні 8 травня 2024 року вшановується 79-та річниця закінчення війни як символ перемоги цивілізованого світу над злом нацизму, звільнення людства від загрози глобальної катастрофи.

Детально

38-а річниця з дня катастрофи на Чорнобильській АЕС

 image 2

   26 квітня у ВСП "Ногайський коледж ТДАТУ" була проведена інформаційна виховна година, присвячена 38-й річниці з дня катастрофи на Чорнобильській АЕС.
Студентам був представлений відеоролік : "Хроніка Чорнобильської катастрофи та подолання її наслідків: цифри і факти. Ядерна катастрофа на Чорнобильській атомній електростанції розділила наше життя на "до" і "після", а назва мало кому відомого до тієї пори українського містечка перетворилася на синонім трагедії всесвітнього масштабу. Трагедії, наслідки якої остаточно не подолані й до сьогодні. Вона назавжди змінила життя сотень тисяч людей і на сотні років зробила непридатними для постійного проживання людини понад 2,5 тисячі квадратних кілометрів території нашої держави. Ця катастрофа стала найбільшою за всю історію ядерної енергетики за кількістю загиблих і потерпілих від її наслідків людей та за економічними збитками.

Детально