Постійний розвиток – це шлях до успіху

photo 2024-04-29 17-58-03

   Викладачі Ногайського коледжу ніколи не зупиняються на досягнутому та прагнуть до підвищення свого професійного рівня.
Жихар Людмила Володимирівна, викладач англійської мови ВСП «Ногайський коледж ТДАТУ», пройшла навчання у London Teacher Training College, який є офіційно одобреним TQUK (TQUK - орган, що присуджує кваліфікації, які відповідають Регульованій системі кваліфікацій (RQF)

Детально

Всеукраїнська наукова шкільна конференція «Крок у науку»

photo 2024-04-19 12-50-27

   Студентка 11гр. Ліпська Ольга і викладач суспільних наук Смоковська Є.І. прийняли участь у VІІІ Всеукраїнській науковій шкільній конференції «Крок у науку». Результатом дослідження є надрукована у збірнику статей конференції стаття «Справжня історія міст Півдня України».

Детально

Прокачаємо м'які та мета навички

 photo 2024-04-18 12-32-57

   Викладач коледжу Якушенкова Оксана Анатоліївна пройшла  тренінг із  циклу "Прокачаємо м'які  та мета  навички" "Розробляємо та проводимо тренінг".  Отримала  навички формулювання цілей і результатів навчання, підготовки та розроблення програми дидактичного тренінгу; навички добору, структурування та проєктування змісту тренінгу; навички забезпечення зворотного зв’язку під час тренінгу й оцінювання його ефективності.

Безпека під час війни

photo 2024-04-18 08-12-32

  Ногайський коледж дбає про безпеку для життя та здоров’я учасників освітнього процесу. А безпека під час війни починається з обізнаності. Тому для студентів проводяться заходи, спрямовані на усвідомлення важливості питань особистої безпеки в умовах воєнного стану, вироблення навичок визначення небезпечних для життя чинників, правил поведінки при виявленні вибухонебезпечних снарядів, мін чи уламків ракет. Також в.о.директора коледжу Герченов Олександр Вікторович долучив студентів до конкурсу «Безпека під час війни» від ТОВ «Всеосвіта». Найкращі результати показали Павлов Артем та Степаненко Андрій. Організовані адміністрацією коледжу заходи дають можливість підготувати студентів до важливих випробувань сьогодення та перевірити рівень знань з безпеки життєдіяльності в реаліях воєнного часу.

Абетка здоров’я

 photo 2024-05-03 14-19-39

   Здоров'я — це неоціненний дарунок, яким наділяє людину природа. Без здоров'я дуже важко зробити наше існування цікавим та щасливим. Досить часто ми витрачаємо цей дарунок даремно, забуваємо, що втратити здоров'я легко, а от повернути його дуже важко. Тематика здорового способу життя та  зміцнення здоров'я для студентів Ногайського коледжу піднімається і на уроках біології і на виховних заходах, а дівчата - першокурсники вивчають ще й основи медичних знань. 9 квітня Обоянець Тетяна Леонідівна залучила здобувачів освіти до конкурсу від ТОВ «Всеосвіта» «Абетка здоров’я», що дало можливість студентам закріпити знання з медичних знань. Студенти повинні були не тільки відповісти на питання конкурсу про поширені хвороби та методи лікування, а й проявити креативність та творчі здібності, увагу, фантазію і кмітливість. За результатами конкурсу Бєлінська Руслана та Іщик Вероніка посіли ІІ місце.